Pracovní příležitost – Obchodník software

hiring-edatools

Jsme menší tým (nyní 4 zaměstnanci), který zajišťuje již dlouhou dobu zastoupení pro produkty firmy Altium pro Česko a Slovensko. Od roku 2021 jsme členy skupiny Computer Controls, která čítá v více jak 150 zaměstnanců a zajišťuje dodávky softwaru a hardwaru pro elektrotechniku po velké části Evropy.

Elektrotechnika je hnacím motorem současného pokroku a naším cílem je v Česku a na Slovensku rozvíjet moderní způsoby návrhu elektroniky na té nejvyšší úrovni. Zákazníkům za tím účelem dodáváme softwarové licence a s nimi spojené služby – technickou podporu, konzultace a školení. Zákazníky jsou firmy, které vyvíjí vlastní elektroniku a k tomu používají námi dodaný návrhový software. Ten je na trhu dobře známý a patří k těm nejlepším na světě.

Na trhu se nám daří, počty zákazníků stále rostou, a proto mezi nás, hledáme vhodného kandidáta na pozici:

Obchodník / Sales Manager
pro prodej technického software

Náplň práce:

  • hledání a kontaktování nových zákazníků pomocí telefonu a emailu,
  • komunikace se stávajícími zákazníky = dokupování licencí a doprovodných produktů, nabídky na doplňkové služby,
  • komunikace s dodavatelskou firmou Altium (Operations, Management, reporty, anglicky),
  • vystavování cenových nabídek a faktur,
  • správa dat v CRM systému,
  • svědomité dohlížení nad celým procesem prodeje.

Požadujeme:

  • zkušenosti s aktivní obchodní činností,
  • komunikační a obchodní dovednosti – nabízení vhodných produktů, vyjednávání,
  • schopnost samostatně řešit celý prodejní proces,
  • základní práce s PC a MS Office,
  • český jazyk na úrovni rodilého mluvčího,
  • angličtinu na úrovni pro běžnou obchodní komunikaci – písemně i slovně, cca B2,
  • výhodou je zkušenost s používáním informačních systémů (systém Pohoda, HubSpot a SalesForce).

Nabízíme:

  • hlavní pracovní poměr,
  • dobré platové ohodnocení (fixní plat + podíly z realizovaných tržeb),
  • plnohodnotné zaškolení do prodávaných produktů a cílové skupiny,
  • notebook,
  • pracovní doba 7h denně, po zaškolení možný částečný home office podle dohody,
  • moderní pracovní prostředí v širším centru Brna (Babák Office),
  • služební cesty pouze výjimečně,
  • dovolená 5 týdnů + Sick Days.

Nástup je možný ihned.

Gooter Gap 2

Retry

Retry s.r.o.
Jana Babáka 11
612 00 Brno, ČR

tel: +420 549 210 082
e-mail:infoproti_spamuedatools.cz
web: www.edatools.cz