Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

AD main

ImportyAD slider

01

Altium Designer

ADicon

Unikátní návrhové prostředí pro návrh elektronických zařízení Altium Designer je tu pro každého. Poznejte, jak pracovat rychleji a jak omezit chyby v návrzích již při návrhu.

Altium Designer

Altium Subscription

AV20iconweb

Altium Subscription zajišťuje uživatelům přístup k aktualizacím Altium Designeru a zároveň ke cloudové platformě Altium 365. Edice Standard, Pro a Enterprise odrážejí potřeby různých velikostí týmu.

Altium Subscriprion

Altium Školení

Školení

Nabízíme komplexní vzdělávání v používání produktů firmy Altium, jak pro firmy, tak pro jednotlivce.

  

Školení

Altium pro studenty

edu

Chcete používat Altium Designer na své studentské projekty a naučit se pracovat s nejpopulárnějším komerčním návrhovým prostředím? Studentské licence zdarma jsou k dispozici po registraci. 

Studentský program...

 

Altium Designer Roadshow 2012 - reportáž

roadshow header_2012Po úspěšném absolvování letošní série seminářů Altium Designer Roadshow 2012 jsme se rozhodli vám přinést krátkou reportáž o tom, co na našich seminářích uživatelé zažijí, co se naučí a také i to co mohou vyhrát. 


Letošní jarní seminář Altium Designer Roadshow se konal postupně ve třech městech a to v Praze, Brně a Bratislavě ve dnech 15., 16. a 17. 5. 2012 a to od 9:00 do cca 15:30. Organizaci, jako i ve všech předešlých ročnících, převzal náš přípravný tým ze společnosti Retry s.r.o. jako výhradní distributor společnosti Altium pro Českou republiku a Slovensko. 

Na seminář se snažíme vždy zajistit alespoň jednoho přímého zástupce Altia, abychom mohli na místě řešít i komplikovanější dotazy. Na semináři se rovněž snažíme co nejvíce používat češtinu nebo slovenštinu. Bohužel naši kolegové z Altia ani jeden z těchto jazyků neovládají. Část semináře se proto odehrála v angličtině v podání Dimitri Baumtroka, Territory Managera pro naši oblast z Altium Europe GmbH se sídlem v německém Karlsruhe.

P1190690    P1190689

Mezi letošními posluchači bylo mnoho nových tváří, ale i naši dlouholetí zákazníci a partneři. Stejně tak jsme měli možnost uvítat nejen účastníky z řad firem, ale i živnostníky, studenty a akademické pracovníky. Pestrost účastníků se projevila především na živých diskuzích o přestávkách.

Pro naše posluchače jsme připravili tento rok obsah týkající se základů Altium Designeru - na co je Altium Designer určený, jak se používá a instaluje. 

Mimo základů jsme představili i postup kooperovaného návrhu plošného spoje s vývojem konfigurace FPGA, tedy jakým způsobem postupovat, když vyvíjíte vlastní zařízení s těmito čím dál více populárními obvody. V odpolední části pak již následovala čás týkající se správy dat v Altium Designeru a vysvětlení principu Altium Vault technologie a toho co uživatelům může přinést. 

P1190705    P1190702

P1190718    P1190721

Po tomto poměrně náročném tématu následoval blok volné diskuze a zodpovídání dotazů, který měl velmi dobrý ohlas. Výjimkou byl seminář v Bratislavě, kde v tomto závěrečném prostoru vystoupil pan Robert Feranec, zakladatel firmy FEDEVEL (www.fedevel.com), který se s posluchači podělil o své zkušenosti s Altium Designerem a vysvětlil, co považuje na tomto systému za přínosné. Za jeho poutavé vystoupení mu tímto ještě jednou děkujeme.

P1190707    P1190710    P1190709

Na konci semináře jsme se již tradičně se všemi rozloučili losováním o hodnotné ceny, mezi které patří tématický výběr piv z Austrálie (nedávné hlavní sídlo Altia) a Německa a USB flash disky Altium. Cenou nejvyšší pak byla pro každý seminář vývojová platforma NanoBoard, konkrétně model NB3000 včetně roční licence na vývoj FPGA projektů.

P1190713    P1190716   P1190717

K celkové pohodě jistě přispěla i široká nabídka občerstvení a příjemný oběd. Z této části semináře však nemáme žádné fotografie, protože jsme se nadšeně připojili k probíhajícímu hodování.

P1190692 

Semináře Roadshow jsou pro všechny účastníky bezplatné.

Těď již víte jak to na Roadshow vypadá a budeme se těšit na setkání i s vámi na podzimním semináři Altium Designer Roadshow 2012 (listopad). O přesném termínu budeme opět informovat v tisku, na našem webu i na dalších vybraných stránkách. 

 

Váš tým Retry s.r.o.
a Altium Europe GmbH

Altium Ltd.

logo altium

Demo Videa

Altium switch

Sledujte nás

youtube circle     linkedin icon

Gooter Gap 2

Retry


Retry s.r.o.
Jana Babáka 11
612 00 Brno, ČR

 

 

tel: +420 549 210 082
e-mail:infoproti_spamuedatools.cz
web: www.edatools.cz