Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Altium Designer 19

Altium Designer 19 je unifikované návrhové prostředí pro návrh plošných spojů. Systém obsahuje především nástroje pro:

AD triple monitor

  • jednotné prostředí pro celý návrhový proces
  • jednotné knihovní prvky
  • tvorbu hierarchických schémat
  • vytváření vícedeskových sestav
  • obvodové simulace
  • high-speed návrhy plošných spojů
  • rychlé a jednotné vytváření výrobních dat a dokumentace
  • plně skriptovatelné prostředí

a mnoho dalšího. 

Chcete vědět o Altium Designeru více?

Od verze Altium Designer 10 je systém doplněn o velké množství vylepšení ve správě dat, pro návrh plošných spojů a kooperaci v rámci návrhářského týmu. Primárním je navázání Altium Designeru na portál AltiumLive a rozdělení tohoto softwaru na dílčí bloky (pluginy), které umožňují rychlejší a efektivnější aktualizace. Tyto změny přináší uživatelům stále aktuální software, který se vyvíjí každým dnem tak, aby splňoval nově kladené požadavky. Vylepšení a opravy jsou dodávány průběžně, Altium Desiner tak roste se svými uživateli. 

Nabízíme školení Altium Designeru
>>> sekce Školení

 

 

Verze 19 přináší nové panely na vyhledávání součástek s názvem Components (v lokálních nebo serverových knihovnách) a Manufacturer Part Search (v globální databázi), se kterými souvisí i některé nové funkce pro generování soupisky součástek. Pro vlastní návrh desek plošných spojů byla uvedená nová funkce přesouvání již zaroutovaných součástek a především zcela nový nástroj na návrh skladby desky, který plně podporuje mikroprokovy. Modul pro vícedeskové sestavy představený v AD18 byl vylepšen o možnost exportu 3D modelu sestavy do STEP souboru a o systém vazeb mezi jednotlivými deskami, který zlepšují vlastní vytvoření sestavy. Jako investice do budoucnosti byla představena i podpora pro vytváření tisknutelné elektroniky. Došlo samozřejmě i na opravy a mnoho dalších vylepšení

ADporovnani2018 

 

Cenové nabídky licencí Altium Designeru jsou k dispozici na vyžádání - Kontakt.

Ceny licencí se liší podle technického uložení licence - Standalone (licenční soubor), Private Server (licenční server ve firmě) nebo On-Demand (online licence uložené na webu Altium s možnosti časově omezeného offline použití) a dále také podle toho, zda se jedná o kompletní Altium Designer nebo verzi SE (System Engineering, kompletní schematický editor, PCB editor převážně jako Viewer). 

 

Licence Altium Designer a Altium Designer SE se dodává včetně 12měsíčního Subscription programu.
Licence Altium Designer Viewer se vystavuje s platností na 12 měsíců.

Licenční smlouva - EULA (ENG, pdf)

 

Akademické licence

Společnost nabízí spolupráci se vzdělávacími instituty. Pro bližší informace o těchto nabídkách nás kontaktujte.

 

Gooter Gap 2

Retry

Retry s.r.o.
Vondrákova 1254/2a
635 00 Brno, ČR

Sídlo
Křivého 7
612 00 Brno, ČR

 

 

tel: +420 549 210 082
e-mail:infoproti_spamuedatools.cz
web: www.edatools.cz