Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Retry s.r.o., Vondrákova 1254/2a, 635 00 Brno, Czech Republic pin-map  tel.: +420 549 210 082, email: infoproti spamuedatools.cz

Altium Designer 18

Altium Designer 18 je unifikované návrhové prostředí pro návrh plošných spojů. Systém obsahuje především nástroje pro:

AD triple monitor

  • jednotné prostředí pro celý návrhový proces
  • jednotné knihovní prvky
  • tvorbu hierarchických schémat
  • obvodové simulace
  • high-speed návrhy plošných spojů
  • rychlé a jednotné vytváření výrobních dat a dokumentace
  • plně skriptovatelné prostředí

a mnoho dalšího. 

Chcete vědět o Altium Designeru více?

Nabízíme pravidelná školení Altium Designeru
>>> sekce Školení

Od verze Altium Designer 10 je systém doplněn o velké množství vylepšení ve správě dat, pro návrh plošných spojů a kooperaci v rámci návrhářského týmu. Primárním je navázání Altium Designeru na portál AltiumLive a rozdělení tohoto softwaru na dílčí bloky (pluginy), které umožňují rychlejší a efektivnější aktualizace. Tyto změny přináší uživatelům stále aktuální software, který se vyvíjí každým dnem tak, aby splňoval nově kladené požadavky. Vylepšení a opravy jsou dodávány průběžně, Altium Desiner tak roste se svými uživateli. 

 

Verze 18 přináší především zvýšený výkon a stabilitu díky přechodu na 64bitovou architekturu. Altium Designer také dokáže vytvářet vícedeskové sestavy a lepší výkresovou dokumentaci desky plošného spoje díky modulu Draftsman. Dále došlo k zjednodušení a zpřehlednění ovládání, přepracování modulu ActiveBOM pro vytváření soupisek součástek s informacemi o jejich aktuálním stavu výroby a skutečně mnoho dalšího

Licenční politika Altium Designeru je velice jednoduchá. Zaměřuje se na to, aby měl každý uživatel k dispozici vždy všechny funkce pro svoji práci. Proto existují pouze dvě edice Altium Designeru - Altium Designer se všemi funkcemi a Altium Designer SE, který slouží pro návrh schémat a jejich simulace (editor DPS nedovoluje ukládat, nelze generovat výstupy).   

ADporovnani2018 

 

Cenové nabídky licencí Altium Designeru jsou k dispozici na vyžádání - Kontakt.

Ceny licencí se liší podle technického uložení licence - Standalone (licenční soubor), Private Server (licenční server ve firmě) nebo On-Demand (online licence uložené na webu Altium s možnosti časově omezeného offline použití) a dále také podle toho, zda se jedná o kompletní Altium Designer nebo verzi SE (System Engineering, kompletní schematický editor, PCB editor převážně jako Viewer). 

 

Licence Altium Designer a Altium Designer SE se dodává včetně 12měsíčního Subscription programu.
Licence Altium Designer Viewer se vystavuje s platností na 12 měsíců.

Licenční smlouva - EULA (ENG, pdf)

Akademické licence

Společnost nabízí spolupráci se vzdělávacími instituty. Pro bližsí informace o těchto nabídkách nás kontaktujte.

 

Gooter Gap 2

Retry

Retry s.r.o.
Vondrákova 1254/2a
635 00 Brno, ČR

Sídlo
Křivého 7
612 00 Brno, ČR

 

 

tel: +420 549 210 082
e-mail:infoproti_spamuedatools.cz
web: www.edatools.cz