Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Tato sekce naší technické podpory obsahuje krátké tipy a triky pro Altium Designer, které mlžete zúročit v každodenní práci s tímto návrhovým systémem. Příspěvky v tomto blogu lze sledovat prostřednictvím přihlášení k novinkám na úvodní stránce nebo přihlášením k odběru RSS kanálu.

Altium Designer 21.2

AD21logoPo úvodním vydání Altium Designeru 21 pokračuje Altium v jeho dalším vylepšování pod mírně změněnou strategií číslování jeho verzí. Díky tomu jsme se již v prvních měsících roku 2021 dočkali vydání verzí 21.1 a 21.2, které ukázaly rychlejší reakce na reporty uživatelů.

Číst dál...

Novinky v Altium Designeru 21

AD21logoPoslední roky bývá zvykem, že koncem kalendářního roku představí Altium svou novou verzi Altium Designeru. Ačkoliv byl rok 2020 v mnohém výjimečný, tato tradice zůstala zachována, a tak jsme měli možnost ještě před Vánocemi zjistit, jaké novinky verze AD 21 přináší.

Číst dál...

Altium 365 pro uživatele Altium Designeru se blíží

a365 cover

Ne, Altium 365 neznamená po vzoru jiných podobných služeb dostupnost Altium Designeru v podobě nájmu licencí. Jedná se o přidanou službu k Altium Designeru.

Číst dál...

Ctrl+E = ovládání přichytávání kurzoru na DPS

AD Ctrl+EOd verze 19.1 výše obsahuje Altium Designer novou a velmi užitečnou klávesovou zkratku Ctrl+E, která i během kreslení spojů nebo v průběhu jakékoliv jiné operace zpřístupní nastavení přichytávání kurzoru k významným bodům v DPS.

Číst dál...

Mechanické vrstvy v Altium Designeru 19 umožňují lepší sdílení knihoven

SpecificKeepoutMechanické vrstvy v Altium Designeru slouží pro zachycení pomocných údajů k výrobě, osazení nebo dokumentaci desky plošných spojů (DPS). Počet těchto vrstev byl omezen na 16, ale téměř před 10 lety byl navýšen na 32 a od současné verze 19 se toto omezení prakticky ruší, protože limit počtu vrstev se posouvá na rovných 1000. Tato, v publikovaných materiálech nejvíce zmiňovaná, změna s sebou přináší i něco navíc.

Číst dál...

Gooter Gap 2

Retry

Retry s.r.o.
Jana Babáka 11/A
639 00 Brno, ČR

Sídlo
Křivého 7
612 00 Brno, ČR

 

 

tel: +420 549 210 082
e-mail:infoproti_spamuedatools.cz
web: www.edatools.cz