Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

O nás

Firma RETRY s.r.o. působí na českém a slovenském trhu EDA systémů již od roku 1997 a je výhradním distributorem produktů společnosti Altium v těchto zemích. Distribuce systému (dříve Protel) v České republice a na Slovensku probíhá již od roku 1994. Na časové ose níže je patrný vývoj systému v průběhu posledních desetiletí a pamětníci nostalgicky zamáčknou slzu při vzpomínce na dosovské EDA nástroje.

V naší nabídce naleznete kompletní portfolio produktů společnosti Altium, především návrhové prostředí pro plošné spoje Altium Designer a systém na správu dat Altium Vault, ale i automotive kompilátory TASKING. Lokální zastoupení přineslo uživatelům na území bývalého Československa možnost komunikovat ve svém rodném jazyce. Díky nám Altium mluví česky. Technická podpora je Vám blíž a může lépe a rychleji reagovat na Vaše dotazy. Vždy se snažíme maximálně vyjít vstříc našim stálým i novým obchodním partnerům.

altium_logo
tasking_logo
3dconnexion-logo

 

Na našem trhu se zaměřujeme rovněž i na podporu rozvoje univerzitní výuky v oblasti návrhu elektronických produktů a práce s programovatelnou logikou. Pro školní instituce nabízíme nadstandardní výhody na uplatňování našich nástrojů při výuce.

Od roku 2011 distribuujeme rovněž produkty 3Dconnexion, které jsou doporučované jako velice užitečné příslušenství.

left_quotes Naším cílem je zpřístupnit co největšímu počtu vývojových pracovníků elektroniky jednoduše použitelné nástroje, které jim dovolí navrhovat a dodávat špičkové elektronické výrobky.right_quote

 

Zachycení naší spolupráce se společností Altium v čase

timeline_1

timeline 2

timeline_3

timeline 4

timeline 5

Gooter Gap 2

Retry


Retry s.r.o.
Jana Babáka 11
612 00 Brno, ČR

 

 

tel: +420 549 210 082
e-mail:infoproti_spamuedatools.cz
web: www.edatools.cz