Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Novinky na AltiumLive - Altium Dasboard

AltiumDashboardSpolečně s 15. aktualizací Altium Designeru jsme se dočkali i novinek na uživatelském portálu AltiumLive. Stěžejní novinkou je představení Altium Dashboard - administračního rozhraní uživatelských účtů.

Altium Dashboard je nová část portálu AltiumLive, část určená správcům licencí Altium Designeru. Dashboard je novou podobou staršího portálu MyAccount, který tím plně nahrazuje. Přidáním tohoto administračního rozhraní dostáváte možnost flexibilně vytvářet a upravovat uživatelské učty v rámci vašeho návrhového týmu, organizovat je do skupin a těmto skupinám dávat oprávnění pro přístup k určitým licencím. Naleznete zde i přístup k vašim Satellite Vaultům. Na jednom místě tak můžete jednoduše spravovat vše co se týká vaší organizace.

 

Dashboard Access 68pc

 

Mimo Altium Dashboard byl přepracován i vlastní portál AltiumLive. Byla doplněna přehledová stránka - Wall - kde se zobrazují společně všechny důležité události v rámci AltiumLive. Mezi ně patří především odpovědi na témata která sledujete ve fóru, aktuální hlasování o nových funkcích v BugCrunchy atd. Přepracován byla i část portálu AltiumLive nabízející dodatkový obsah - Content. Tato se nyní zobrazuje jako Content Store a jsou zde daleko přehledněji uvedeny všechny dostupné vzorové příklady, referenční šablony, knihovny a informace o dostupných plugin modulech pro Altium Designer.

 

ContentStore

 

Podrobnosti o používání Altium Dashboard naleznete na Altium wiki, kde jsou i informace o Content Store.

 

 

Gooter Gap 2

Retry


Retry s.r.o.
Jana Babáka 11
612 00 Brno, ČR

 

 

tel: +420 549 210 082
e-mail:infoproti_spamuedatools.cz
web: www.edatools.cz