Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Vytváření knihovny v Altium Vaultu

CompLibraryThumbProgresivní technologie Altium Vault umožňuje spravovat aktivní archív všech projektů vašeho týmu se všemi jejich verzemi včetně výrobních dat. Nicméně Vaulty mohou obsahovat i celou knihovnu komponent, které používáte a váš tým tak může mít všechny součástky dostupné a spravované na jednom místě, jenž je zároveň jednoduše dostupné přes síť a obsahuje i veškeré předchozí revize daných součástek. 

 

Knihovny hostované pomocí Altium Vaultu jsou určitou náhradou databázových knihoven, které ke své funkci potřebují externí databázi a další úložné místo, ke kterému mají přístup všichni členové vývojového týmu. Knihovna ve Vaultu oproti databázové knihovně spravuje databázi sama a obsahuje i všechny potřebné modely komponent, takže není potřeba žádné sdílené úložiště. Díky tomu je knihovna i jednoduše přístupná prostřednictvím internetu. Mimo to Altium Designer obsahuje i nástroj Component Library, který velice zjednodušuje hromadné vytváření komponent s podobnými parametry.   

Jakým způsobem nastavit Component Library a jaké má další výhody ukazuje následující video.

 

CompLibrary

 

 Podrobnější informace o knihovnách spravovaných ve Vaultu naleznete na wikipedii Altia, popis hromadného vytváření komponent pak v sekci o Component Library.

 

Gooter Gap 2

Retry


Retry s.r.o.
Jana Babáka 11
612 00 Brno, ČR

 

 

tel: +420 549 210 082
e-mail:infoproti_spamuedatools.cz
web: www.edatools.cz