Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Altium Designer - aktualizace 23

Update23ThumbAktualizace s pořadovým číslem 23 přináší opět některé novinky, a to především pro návrh PCB. Změny se týkají pořadí vykreslování polygonů a definování návrhových pravidel.

Aktualizace číslo 23 (10.1327.26514) obsahuje drobnější změny na několika místech PCB editoru. Mezí první patří možnost měnit pořadí vylévání polygonů v Polygon Manageru pomocí přetažení jména polygonu v části Pour Order. Dále byla přidána tlačítka New, Duplicate a Delete do editoru návrhových pravidel DRC, která byla dříve dostupná pouze prostřednictvím kontextového menu. Práce s návrhovými pravidly ja tak snadnější. Ulehčení přidáší i doplnění menu Edit » Deselect o funkce Touching Rectangle a Touching Line, které se osvědčily pro funkce Select. Pomocí těchto funkcí můžete odebrat objekty z aktuálního výběru když se objekty dotýkají nakresleného obdelníku nebo se dotýkají nakreslené čáry. 

 

pourorder pcbrules

pcbdeselct

Vylepšeny byly i importní funkce pro Mentor PADS PCB i Logic o formáty souborů verze 2007 včetně oprav několika probléml při importech a rovněž byly opraveny některé chyby při importů footprintů pro Mentor Expedition. 

Opraveno bylo zamrzání AD při aktivaci routování vlivem velkého množství oblouků na PCB a některé neočekávané výsledku funkce Remove Loops.

Z dalších úprav je to pro FPGA vývojáře velmi užitečný upgrade podporovaných verzí vývojových prostředí na verze Xilinx ISE 14.3 a Lattice Diamond 2.0.1, viz Vendor Tools a také byla přidána podpora pro NIOSII 12.0 SP2. Software Platform obsahuje podporu pro čipy Atmel AT86RF231 s bezdrátovým standardem 802.15.4 (fyzická a MAC vrstva pro ZigBee, MiWi, RF4CE a další).

 

Věříme, že uvedené změny a vylepšení naši uživatelé ocení a pomohou jim k lepším výsledkům.

Zapojte se do vylepšování Altium Designeru i vy! Zapisujte své návrhy a hlasujte pro návrhy ostatních na portálu AltiumLive v části BugCrunch.

 

Podrobný popis změn v uvedené verzi naleznete na Altium wikipedii:

Změny ve verzi 10.1327.26514

 

http://wiki.altium.com/display/ADOH/Incremental+Unroute

Gooter Gap 2

Retry


Retry s.r.o.
Jana Babáka 11
612 00 Brno, ČR

 

 

tel: +420 549 210 082
e-mail:infoproti_spamuedatools.cz
web: www.edatools.cz