Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

AltiumLive - Ideas and BugCrunch

NewIdeaThumbPortál AltiumLive při svém spuštění představil novou aplikaci jménem BugCrunch, která slouží k zapisování požadavků na úpravy Altium Designeru od jeho uživatelů. Sloužil jak k zapisování chyb v systému, tak i nových nápadů na to co by se mělo změnit. V závěru roku 2012 však došlo ke změně. BugCrunch byl rozdělen na sekci Ideas a BugCrunch. Nyní si povíme něco o této změně.

Sekce Ideas jak vyplývá z názvu slouží k zapisování uživatelských nápadů, tedy nových neexistujících funkcionalit.Hlasování pro požadavek ze sekce Ideas je "zpoplatněno" 20 AltiumLive body, které získáváte za prodlužování Subscription a za odsouhlasené odpovědi ve fóru, kterými jste pomohli ostatním uživatelů. 

Sekce BugCrunch tedy zustává po oddělení sekce Ideas pouze pro zapisování chyb nalezených v Altium Designeru, které by si uživatelé přáli opravit. Často se stává, že uživatelé nerozlišují správně mezi tím co je chyba a co nová funkce. Z uživatelského pohledu je často chybou, že jejich oblíbený program neumí funkci, kterou by si přáli, ale tyto návrhy patří do sekce Ideas. BugCrunch byste měli využít především vy chvíli, kdy za určitých okolností pozorujete chování některé funkce jinak než byste očekávali nebo jsou výsledky odlišné od výsledků prezentovaných v aktuální dokumentaci Altium Designeru na wiki.altium.com.

IdeasNew

 

BugCrunchNew

Obě uvedené sekce obsahují kapitolu New s nově uvedenými záznamy pro které je možné hlasovat nebo doplnit své poznámky. Dále pak In Development, kde naleznete všechny vybrané záznamy, které se aktuálně zpracovávají do přístí aktualizace Altium Designeru a jako poslední kapitola je uvedena kapitola Released/Crunched, kde jsou záznamy již úspěšně zapracované do Altium Designeru. 

Při zapisování vašich požadavků se snažte co nejvíce vystihnout podstatu požadavku v jeho nadpisu. Ostatní uživatelé vyjadřují souhlas s vašimi požadavky, který jej posouvá směrem vzhůru v žebříčku a dostává tak na důležitosti. Výstižný název pomůže vašim kolegům rychle určit zda se váš požadavek týká i jich. Přílohy označené jako důvěrné (Private) nebudou věřejně přístupné, bude k nim mít přístup pouze vývojový tým. 

Pevně doufáme, že uvedené rozdělení ohlašovacího systému povede ke zlepšení komunikace uživatelů s vývojovým týmem Altium Designeru a jeho uživatelům se bude pracovat ještě lépe

Zapojte se do vylepšování Altium Designeru i vy! Zapisujte své návrhy a hlasujte pro návrhy ostatních na portálu AltiumLive v části Ideas a oznamujte chyby v Altium Designeru do aplikace BugCrunch.

 

Gooter Gap 2

Retry

Retry s.r.o.
Jana Babáka 11/A
639 00 Brno, ČR

Sídlo
Křivého 7
612 00 Brno, ČR

 

 

tel: +420 549 210 082
e-mail:infoproti_spamuedatools.cz
web: www.edatools.cz