Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Altium Designer 14 přichází

AD14comsoonDokončení Altium Designer 14 se blíží a společnost Altium nabízí jedinečnou možnost nahlédnout pod pokličku chystaných vylepšení. Pojďte se podívat co nás čeká. 

Novinky, které se připravují pro Altium Designer 14 jsou postupně představovány ve formě krátkých videoukázek přímo na stránkách www.altium.com. Mezi potvrzenými novinkami jsou především vylepšení týkající se vlastního návrhu PCB. Především co se týká práce s diferenciálními páry, nastavováním složení vrstev plošného spoje a možnost definování oblastí, které budou automaticky vyplněny prokovenými otvory (Via Stitching). Za povšimnutí také stojí přímý import projektů a knihoven z návrhového systému Cadsoft Eagle (verze 6.3 a vyšší) a zařazení firmy TME, distributora součástek, mezi podporované dodavatele ve funkci Supplier Links. Největší novinky však ještě čekají na své odhalení. 

Bližší představení novinek s živými ukázkami proběhne na hodinovém bezplatném online semináři Altium Designer 14 Sneak Preview. Na tento seminář je nutné se registrovat

 

AD14sneakPreviewEvent 

   

Gooter Gap 2

Retry


Retry s.r.o.
Jana Babáka 11
612 00 Brno, ČR

 

 

tel: +420 549 210 082
e-mail:infoproti_spamuedatools.cz
web: www.edatools.cz