Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

První vydání údržby - Altium Designer 14.3.16

AD14installAltium Designer začal naplňovat plán zveřejněný s vydáním verze 15.0, tedy pokračování v údžbě i predchozích verzí svých vydání v rámci stávající služby Subscription v podobě jejího nového benefitu. Jako první vydání údržby spatřil světlo světa Altium Designer 14.3.16. Tato verze se samozřejmě soustředí především na opravy známých problémů, což je jejím účelem. 

Cílem vydání s údržbou je vyladit co nejvíce stabilitu a stávající funkce Altium Designeru, aby se co nejvíce umožnilo pokračování projektů na stávající verzi a uživatelé nebyli nuceni v průběhu projektu migrovat na novější verze, kde kvůli novým funkcím mohou trávit cenný čas vyhrazený pro projekt seznamováním se se změnami. Nyní je tedy vše na vašem vlastním rozhodnutí, kdy a jak upgradovat a přitom pracujete vždy s verzí, která má opraveny známé chyby.

AD 14.3.16 opravuje především výkon schematického editoru, kde docházelo k velkým zpožděním při vybírání a zoomování dokumentů vlivem nevhodného zpracování vzorců v parametrech součástek. Stejně tak bylo praveno načítání STEP modelů, které byly připraveny v Autodesk Inventoru 2014, vliv změn názvů vrstev na generované výstupy a vytváření tříd v PCB ze schematických listů Device Sheet. Společně s tím bylo vydáno ještě několik oprav, které vznikaly pouze za některých specifických okolností.    

Bodový seznam všech změn je v Release Notes AD 14.3.16.

Upgrade na verzi 14.3.16 lze provést přímo v Altium Designeru pomocí DXP » Extensions and Updates » Updates (nutné přihlášení pomocí DXP » My Account » Sign In)

 

 

Gooter Gap 2

Retry


Retry s.r.o.
Jana Babáka 11
612 00 Brno, ČR

 

 

tel: +420 549 210 082
e-mail:infoproti_spamuedatools.cz
web: www.edatools.cz