Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Altium Designer 19.0 - evoluce na 64bitových základech

AD19ViaStructureJeště před zahájením Vánoční sezóny 2018 vydala společnost Altium svou nejnovější vlajkovou loď Altium Designer 19. Tato verze staví na 64bitových základech, které vytvořila předchozí verze AD18 a mimo vylepšení práce se součástkami, pomůckami v routování nebo efektivnějšího sestavování vícedeskových sestav přibyla přímá podpora i pro HDI návrhy a tisknutelnou elektroniku.

Verze 19 přináší nové panely na vyhledávání součástek s názvem Components (v lokálních nebo serverových knihovnách) a Manufacturer Part Search (v globální databázi), se kterými souvisí i některé nové funkce pro generování soupisky součástek. Pro vlastní návrh desek plošných spojů byla uvedená nová funkce přesouvání již zaroutovaných součástek a především zcela nový nástroj na návrh skladby desky, který plně podporuje mikroprokovy. Modul pro vícedeskové sestavy představený v AD18 byl vylepšen o možnost exportu 3D modelu sestavy do STEP souboru a o systém vazeb mezi jednotlivými deskami, který zlepšují vlastní vytvoření sestavy. Jako investice do budoucnosti byla představena i podpora pro vytváření tisknutelné elektroniky. Došlo samozřejmě i na opravy a mnoho dalších vylepšení

 

 

Gooter Gap 2

Retry


Retry s.r.o.
Jana Babáka 11
612 00 Brno, ČR

 

 

tel: +420 549 210 082
e-mail:infoproti_spamuedatools.cz
web: www.edatools.cz